31-032 KRAKÓW
UL. STAROWIŚLNA 1/3 (wcześniej gabinet znajdował się pod adresem: ul. Starowiślna 6/9)
TEL. (0-12) 346-10-61, 0-609-805-797
Menu główne
 

 

Rzucanie palenia Kraków

Rzuć palenie jednym zabiegiem - 99% skuteczności!!!

Biorezonans to jedyna skuteczna i bezpieczna metoda rzucania palenia.

    Biorezonans to terapeutyczne oddziaływanie na organizm pacjenta przy pomocy jego własnych drgań. Pacjent ma kontakt z co najmniej 2 elektrodami. Jedna z nich zbiera drgania elektromagnetyczne i wprowadza do aparatu BICOM 2000. w separatorze ulegają one rozdzieleniu. Te, które są prawidłowe, ulegają wzmocnieniu, a nieprawidłowe są inwertowane i jako prawidłowe są doprowadzane do pacjenta przez drugą elektrodę. W ten sposób patologiczne drgania drgania są redukowane i wygaszane, a fizjologiczne siły redukcyjne organizmu zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Tak "naprawione" biopole pacjenta doprowadza do normalizacji ustroju i ustąpienia objawów patologicznych.

Aparat obsługuje lekarz (certyfikaty).

Jak rzucić palenie?

    Aby rzucić palenie wystarczy tylko jeden zabieg. Niedopałek papierosa umieszcza się w elektrodzie kubkowej. Lekarz wybiera programy eliminujące głód nikotynowy. Osoba poddająca się terapii trzyma 2 elektrody kuliste w rękach i ma na czole elektrodę opaskową. Po zabiegu trzeba wypić 1,5 litra wody nisko zmineralizowanej. w taki oto sposób nawet wieloletni palacze żegnają się z nałogiem. Skuteczność terapii wynosi 99% przy jednym zabiegu.

    Zabiegi biorezonansu są całkowicie bezpieczne. Gabinety posiadają certyfikaty przeszkolenia lekarza w zakresie wykonywanych zabiegów na aparacie BICOM 2000, certyfikat przeglądu aparatu w serwisie producenta oraz międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa dla aparatury medycznej ISO 9001.

    Dlaczego powinniśmy rzucić palenie? Dlatego, że zatruwamy nie tylko nasz organizm, ale także osoby z naszego otoczenia. Obecnie pali około 85% osób w wieku produkcyjnym. palenie tytoniu jest przyczyna poronień, niszczenia komórek mózgowych płodu, jego niedorozwoju, przedwczesnych porodów i powikłań z tym związanych. palące ciężarne oraz matki karmiące dostarczają organizmowi dziecka nikotynę i wywołują u niego uzależnienie, toteż dzieci takich matek są drażliwe, krzyczą domagając się nikotyny. Brak karmienia, spowodowany paleniem przez matkę papierosów, jest przyczyna mniejszej odporności, większej zachorowalności.

Matko, jeśli kochasz swoje dziecko, przestań truć je nikotyną! Palenie tytoniu jest przyczyną groźnego raka niedrobnokomórkowego płuc. Groźnego, gdyż nie ma skutecznego leczenia tego typu nowotworu, a zachorowalność na świecie jest tak duża, że określa je się jako epidemia. Dlatego nawet bardzo bogate kraje wprowadzają zakaz palenia w miejscach publicznych, aby zmniejszyć zachorowalność, a tym samym koszty leczenia. Palacz pali za swoje ale leczy się za nasze wspólne pieniądze, a ponieważ jest coraz mniej środków na leczenie w Ministerstwie Zdrowia, , to możliwość leczenia chorych z rakiem płuca będzie coraz mniejsza. Obecnie przeżycie przy tym typie nowotworu to około 10 miesięcy.

    Pamiętajmy, że palenie tytoniu sprzyja także powstaniu raka wargi, języka, gardła, krtani, żołądka, układu moczowo- płciowego oraz alergii także na nikotynę, dlatego sami musimy zadbać o swoje zdrowie i rzucić palenie póki nie jest jeszcze za późno.

BĄDŹ NOWOCZESNY, KORZYSTAJ Z NAJNOWSZYCH OSIĄGNIĘĆ TECHNOLOGII MEDYCZNEJ!!

ZAPRASZAMY!!!


CENNIK:

          Terapia antynikotynowa:

  • Zabieg (15 minut - 1 program) - 50 zł

  • Zabieg (25 minut - 2 programy) - 80 zł

  • Zabieg (40 minut - 4 programy) - 120 zł

    Do 2 tygodni ewentualna powtórka za 50 % ceny.


GABINET BIOREZONANSU "BIO-MAX"

31-032 KRAKÓW, UL. STAROWIŚLNA 1/3

(wcześniej gabinet znajdował się pod adresem: ul. Starowiślna 6/9)

TEL. (0-12) 346-10-61, 0-609-805-797
 

Gabinet czynny: Poniedziałek - Piątek: 10-20, Sobota 11-18

e-mail: agbiomax@gmail.com

 
Wyświetl większą mapę

GODZINY USTALANE INDYWIDUALNIE.

 

Copyright by www.biomax.krakow.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone.